logo
treść strony

Burmistrz Helu Dr Klemens Adam Kohnke - od 1 grudnia 2014 r. do 21.11.2018 r.
Mirosław Wądołowski był Burmistrzem Helu - od 14.11.1998 r. do 01.12.2014 r.
Bogusława Białk była Burmistrzem Helu - od 20.07.1994 r. do 14.11.1998 r.
Wojciech Chwirot był Burmistrzem Helu - od 01.01.1992 r. do 20.07.1994 r.
Sylwester Ostrowicki był Burmistrzem Helu - od 31.08.1990 r. do 01.01.1992 r.
Bogusława Białk była Burmistrzem Helu - od 21.06.1990 r. do 31.08.1990 r.

Metryka

Akcja Użytkownik Data
Dodanie dokumentu Adrian Albecki 2019-12-31 10:44:44
Ostatnia aktualizacja Adrian Albecki 2019-12-31 10:45:39