Protokół z posiedzenia: |
Komisji ds. przyznawania nagród i wyróżnieńza osiągnięcia sportowe. |
Data: |
06.06.2022 r. |
Godzina rozpoczęcia: |
10:30 |
Godzina zakończenia: |
11:30 |
Przewodniczący/Przewodnicząca obrad (radny/radna): |
Grażyna Janiak |
Miejsce: |
Urząd Miasta Helu, sala konferencyjna |
Lista obecności członków komisji stanowi załącznik do protokółu. |
Komisja ds. przyznawania nagród za osiągnięcia sportowe rozpatrzyła dziewięć wniosków.
Zgodnie z Uchwałą Nr XXVII/162/13 Rady Miasta Helu z dnia 28 lutego 2013 r. w sprawie zasad i trybu przyznawania nagród za osiągnięcia sportowe, komisja przyznała 13 nagród:
- Wojciechowi Rzepko – za zajęcie I miejsca w Zimowych Mistrzostwach Polski w pływaniu w płetwach, konkurencja 100 PP – 500,00 zł,
- Szymonowi Rzepko za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Makroregionu Europy Północno – Wschodniej w pływaniu w płetwach w Olecku – 500,00 zł,
- Nicole Kohnke za zajęcie II miejsca w Zimowych Mistrzostwach Polski w pływaniu
w płetwach, konkurencja 200 PP – 500,00 zł, - Alicji Turzyńskiej za zajęcie III miejsca w Zimowych Mistrzostwach Polski w pływaniu w płetwach, konkurencja 800 PP – 500,00 zł,
- Marcie Kohnke za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Polski Północnej, Puchar Regionów w tańcach latyno-amerykańskich, kat. wiekowa 12-13 D – 500,00 zł,
- Janowi Zaniewskiemu za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Polski Północnej, Puchar Regionów w tańcach latyno-amerykańskich, kat. wiekowa 12-13 D - 500,00 zł,
- Michałowi Wirwińskiemu za zajęcie III miejsca w XXIII Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Badmintonie Chłopców, konkurencja drużynowa, klasy 4/6 SP – 66,66 zł,
- Bartoszowi Skrobot za zajęcie III miejsca w XXIII Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Badmintonie Chłopców, konkurencja drużynowa, klasy 4/6 SP – 66,67 zł,
- Bartoszowi Lewandowskiemu za zajęcie III miejsca w XXIII Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Badmintonie Chłopców, konkurencja drużynowa, klasy 4/6 SP – 66,67 zł,
- Milenie Piktel za zajęcie I miejsca w XXIII Wojewódzkim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie dziewcząt, klasa 7/8 SP – 250,00 zł,
- Nadii Złotoś za zajęcie I miejsca w XXIII Wojewódzkim Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie dziewcząt, klasa 7/8 SP – 250,00 zł,
- Michałowi Loose za zajęcie II miejsca w XXIII Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym chłopców, klasy 7/8 SP – 100,00 zł,
- Michałowi Milkowskiemu za zajęcie II miejsca w XXIII Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym chłopców, klasy 7/8 SP – 100,00 zł.
Na tym protokół zakończono.
Protokołowała Mirela Figurska, sekretarz komisji
Przewodnicząca komisji
/-/ Grażyna Janiak
Metryka
Akcja | Użytkownik | Data |
---|---|---|
Dodanie informacji | Mirela Figurska | 2022-07-18 10:21:09 |
Ostatnia aktualizacja | Mirela Figurska | 2022-07-18 10:25:07 |