Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta Helu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Nr telefonów stanowisk pracy i komórek organizacyjnych

Urząd Miasta Helu
SIEDZIBA: ul. Wiejska 50, 84-150 Hel
TELEFON:

58 677-72-40

FAX: 58 677-72-77
E-MAIL: ratusz@gohel.pl Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Oficjalna strona promocyjna miasta Helu:  www.goHel.pl

epuap

NIP: 587-10-01-809

docsign

REGON: 000523577
Nr jednostki samorządu terytorialnego z rejestru terytorialnego "TERYT":  221101 1
Konto bankowe: Bank Pekao SA oddział w Helu sp-upo@gohel.pl
71 1240 5400 1111 0000 4919 0072
Godziny pracy Urzędu: od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30
TELEFONY STANOWISK PRACY I KOMÓREK ORGANIZACYJNYCH URZĘDU MIASTA HELU:
SEKRETARIAT 58 677-72-40 ratusz@gohel.pl    
SEKRETARIAT FAX

58 677-72-77

ratusz@gohel.pl    
BURMISTRZ HELU 58 677-72-40 ratusz@gohel.pl Mirosław Wądołowski
ZASTĘPCA
BURMISTRZA HELU
58 677-72-40 ratusz@gohel.pl Jarosław Pałkowski
SEKRETARZ MIASTA HELU

58 677-72-61

mobile: 600-248-546

m.dykta@gohel.pl Marek Dykta
SKARBNIK MIASTA  58 677-72-42 t.rzepko@gohel.pl Teresa Rzepko

PRZEWODNICZĄCY 
RADY MIASTA HELU
 

58 677-72-52 radamiastahelu@gohel.pl  
REFERAT FINANSOWO - BUDŻETOWY
KIEROWNIK REFERATU
SKARBNIK MIASTA HELU
58 677-72-42 t.rzepko@gohel.pl Teresa Rzepko

ZASTĘPCA KIEROWNIK REFERATU
ZASTĘPCA SKARBNIK MIASTA HELU

58 677-72-67 m.fafinski@gohel.pl Mariusz Fafiński

EWIDENCJI DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI

58 677-72-50 p.konkel@gohel.pl Paweł Konkel
KONTROLA WEWNĘTRZNA 58 677-72-53 m.hemlich@gohel.pl Magdalena Hemlich

KSIĘGOWOŚĆ BUDŻETOWA

58 677-72-46 k.kupiec@gohel.pl Krystyna Kupiec
KSIĘGOWOŚĆ PODATKOWA 58 677-72-47 d.sosnowska@gohel.pl Dorota Sosnowska
KSIĘGOWOŚĆ PODATKOWA 58 677-72-47 p.kulaszewicz@gohel.pl  Paulina Kulaszewicz
PŁACE I PODATEK VAT 58 677-72-57 r.palkowska@gohel.pl Renata Pałkowska
REFERAT GOSPODARKI KOMUNALNEJ
KIEROWNIK REFERATU 58 677-72-65 ratusz@gohel.pl Dariusz Andryskowski
GOSPODARKA GRUNTAMI I GEODEZJA 58 677-72-51 j.luczaj@gohel.pl Jolanta Łuczaj
URBANISTYKA, DROGOWNICTWO I ZIELEŃ MIEJSKA 58 677-72-62 k.pietkiewicz@gohel.pl Katarzyna Pietkiewicz
PRZEDSIĘWZIĘCIA FINANSOWANE ZEŚRODKÓW POMOCOWYCH I ZAMÓWIENIA PUBLICZNE 58 677-72-53 h.wirwinska@gohel.pl Hanna Wirwińska
GOSPODARKA ODPADAMI 58 677-72-49 p.burczyk@gohel.pl Paweł Burczyk
KSIĘGOWOŚĆ BUDŻETOWA GOSPODARKI ODPADAMI 58 677-72-49 d.ziolkowska@gohel.pl Daria Ziółkowska

REFERAT ORGANIZACYJNY

KIEROWNIK REFERATU
SEKRETARZ MIASTA HELU

58 677-72-61

mobile: 600-248-546

m.dykta@gohel.pl Marek Dykta

Z-CA KIEROWNIKA REFERATU KIEROWNIK ZESPOŁU DS. PROMOCJI

58 677-72-58 z.sepinska@gohel.pl Żanna Sępińska
PROMOCJA MIASTA 58 677-72-43 j.milewczyk@gohel.pl Julia Milewczyk

OBSLUGA RADY MIASTA HELU

58 677-72-52 m.figurska@gohel.pl Mirel Figurska
SPRAWY ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZE

SEKRETARIAT URZĘDU MIASTA HELU

58 677-72-40

Fax 58 677-72-77

d.garda@gohel.pl Dominika Garda
SPRAWY ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZE
oraz obsługa Strefy Płatnego Parkowania i organizacja działań OSP Hel
58 677-72-63 p.lewandowski@gohel.pl Paweł Lewandowski
Kierowca - konserwator mobile: 668 323 571   Jacek Pawlak
Sprzątaczka 3/4 etatu 58 677-72-40   Mirosława Dawidowska
Sprzątaczka 3/4 etatu 58 677-72-40   Eliza Bokota
STRAŻ MIEJSKA W HELU
BIURO
STRAŻY MIEJSKIEJ W  HELU

PATROL
mobile: 735 953 160

58 677-72-45

strazmiejska@gohel.pl  
 

 

 

 

STRAŻNIK

600-251-166

m.maszota@gohel.pl

Mirosław Maszota

STRAŻNIK 698 481 166 s.piekarska@gohel.pl Sylwia Piekarska
URZĄD STANU CYWILNEGO,
EWIDENCJA LUDNOŚCI, SPRAWY OBYWATELSKIE, SPRAWY WOJSKOWE

KIEROWNIK URZĘDU STANU CYWILNEGO

58 677-72-55 g.muza@gohel.pl Grażyna Muża

ZASTĘPCA
KIEROWNIKA URZĘDU STANU CYWILNEGO

kadry, BHP, 

58 677-72-55 k.machtyl@gohel.pl Katarzyna Machtyl

SAMODZIELNE STANOWISKA PRACY

ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE,
OBRONA CYWILNA, SPRAWY OBRONNE,
OCHRONA INFORMACJI NIEJAWNYCH

58 677-72-48 b.maciejewski@gohel.pl Bronisław Maciejewski
INFORMATYK 58 677-72-70 admin@gohel.pl Adrian Albecki
PEŁNOMOCNICY BURMISTRZA HELU
PEŁNOMOCNIK BURMISTRZA HELU
D/S PROFILAKTYKI I ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
58 6777 276 mkrpa@gohel.pl Janusz Stanek
PEŁNOMOCNIKA DS. REALIZACJI PROJEKTU (MAO) 58 677-72-58 z.sepinska@gohel.pl Żanna Sępińska
Pełnomocnik burmistrza Helu ds. sportu 694 533 389 n.gorski@gohel.pl Norbert Górski

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marek Dykta 25-03-2012 19:28:38
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Marek Dykta 22-03-2012
Ostatnia aktualizacja: Adrian Albecki 10-05-2019 10:37:57