obrazek loga jednostki
treść strony

Urząd Miasta Helu
ul. Wiejska 50
84-150 Hel

tel: 58 677-72-40
fax: 58 677-72-77
e-mail: ratusz@gohel.pl

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePuap: /umhel/SkrytkaESP

Gmina Miejska Hel REGON: 191675505
Gmina Miejska Hel NIP: 5871705172

Urząd Miasta Helu REGON: 000523577
Urząd Miasta Helu NIP: 5871001809

Nr z rejestru terytorialnego "TERYT": 221101 1

Konto bankowe    
Bank Pekao SA oddział w Helu
71 1240 5400 1111 0000 4919 0072

Godziny pracy Urzędu
od poniedziałku do piątku
od 7:30 do 15:30


Facebook Urzędu Miasta Helu
Facebook Miasta Helu
Oficjalna strona promocyjna miasta Helu gohel.pl

 

Telefony stanowisk pracy i komórek organizacyjnych Urzędu Miasta Helu:

Sekretariat    

58 677-72-40 ratusz@gohel.pl  

Sekretariat fax

58 677-72-77

ratusz@gohel.pl

 

Burmistrz Helu

58 677-72-40

ratusz@gohel.pl

Mirosław Wądołowski

Zastępca
Burmistrza Helu

58 677-72-40

ratusz@gohel.pl

Jarosław Pałkowski

Sekretarz miasta Helu

58 677-72-61
787 098 867

sekretarz@gohel.pl

Katarzyna Machtyl

Skarbnik miasta 

58 677-72-42

t.rzepko@gohel.pl

Teresa Rzepko

Przewodniczący 
Rady Miasta Helu 

58 677-72-52

radamiastahelu@gohel.pl

Marek Chroń

 

Referat Finansowo - Budżetowy

Kierownik referatu
skarbnik miasta Helu

58 677-72-42 t.rzepko@gohel.pl

Teresa Rzepko

Zastępca kierownika referatu
zastępca skarbnika miasta Helu

58 677-72-67

m.fafinski@gohel.pl

Mariusz Fafiński

Ewidencji działalności gospodarczej
podatek od nieruchomości wymiar

58 677-72-50

p.konkel@gohel.pl

Paweł Konkel

Kontrola wewnętrzna

58 677-72-46

m.hemlich@gohel.pl

Magdalena Hemlich

Księgowość budżetowa

58 677-72-59

k.kupiec@gohel.pl

Krystyna Kupiec

Księgowość podatkowa

58 677-72-53

p.kulaszewicz@gohel.pl

 Paulina Kulaszewicz

Płace i podatek vat

58 677-72-57

r.palkowska@gohel.pl

Renata Pałkowska

Egzekucja

58 677 72 47 a.figurska@gohel.pl

Alicja Figurska

Podatek od nieruchomości

58 677 72 50 h.wirwinska@gohel.pl

Hanna Wirwińska

       

 

Referat Gospodarki Komunalnej

Kierownik referatu

58
677-72-65

d.andryskowski@gohel.pl

Dariusz Andryskowski

Gospodarka gruntami i geodezja

58 677-72-51

j.luczaj@gohel.pl

Jolanta Łuczaj

Urbanistyka, drogownictwo i zieleń miejska

58 677-72-62

k.pietkiewicz@gohel.pl

Katarzyna Pietkiewicz

Przedsięwzięcia finansowane ześrodków pomocowych i zamówienia publiczne

58 677-72-65

d.lewandowski@gohel.pl

Dawid Lewandowski

Gospodarka odpadami

58 677-72-49

e.fafinska@gohel.pl

Elżbieta Fafińska

Księgowość budżetowa gospodarki odpadami

58 677-72-49

d.ziolkowska@gohel.pl

Daria Ziółkowska

 

Referat Organizacyjny

Kierownik referatu
sekretarz miasta Helu

58 677-72-61

sekretarz@gohel.pl

Katarzyna Machtyl

Z-ca kierownika referatu
kierownik zespołu ds. Promocji

58 677-72-58

z.sepinska@gohel.pl

Żanna Sępińska

Promocja miasta

58 677-72-43

promocja@gohel.pl Paweł Burczyk

Obsługa Rady Miasta Helu

58 677-72-52

m.figurska@gohel.pl

Mirela Figurska

Sprawy administracyjno-gospodarcze
sekretariat Urzędu Miasta Helu

58 677-72-40

sekretariat@gohel.pl

Iwona Rzepko

Sprawy administracyjno-gospodarcze
oraz obsługa Strefy Płatnego Parkowania i organizacja działań OSP Hel

58 677-72-63

p.lewandowski@gohel.pl

Paweł Lewandowski

pomoc administracyjno-biurowa
Biuro Obsługi Interesanta

58 677-72-41 boi@gohel.pl Oliwia Olczak

Kierowca - konserwator

668 323 571

 

Jacek Pawlak

Sprzątaczka 3/4 etatu

58 677-72-40

 

Mirosława Dawidowska

Sprzątaczka 3/4 etatu

58 677-72-40

 

Eliza Bokota

 

Straż Miejska w Helu

Biuro Straży Miejskiej w  Helu

58 677-72-45

strazmiejska@gohel.pl

 

Patrol Straży Miejskiej 735 953 160  

 

Strażnik

Strażnik

600 901 166

600 251 166

 

m.maszota@gohel.pl

o.gorynska@gohel.pl

 

Mirosław Maszota

Oktawia Goryńska

Komendant

698 481 166

s.piekarska@gohel.pl

Sylwia Piekarska

 

Urząd Stanu Cywilnego w Helu, ewidencja ludności, sprawy obywatelskie, sprawy wojskowe

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

58 677-72-55

g.muza@gohel.pl

Grażyna Muża

Z-ca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego
oświata, kwalifikacja wojskowa, kancelaria dokumentów niejawnych

58 677-72-55

j.cygan@gohel.pl

Julia Cygan

 

Samodzielne stanowiska pracy

Zarządzanie kryzysowe,
obrona cywilna, sprawy obronne,
ochrona informacji niejawnych

58 677-72-48

b.maciejewski@gohel.pl

Bronisław Maciejewski

Informatyk

58 677-72-70

admin@gohel.pl

Adrian Albecki

 

Pełnomocnicy burmistrza Helu

Pełnomocnik burmistrza Helu
ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych

58 677-72-76

mkrpa@gohel.pl

Paweł Budzisz

Pełnomocnika ds. Realizacji Projektu (mao)

58 677-72-58

z.sepinska@gohel.pl

Żanna Sępińska

Pełnomocnik burmistrza Helu ds. sportu

694 533 389

n.gorski@gohel.pl

Norbert Górski

Metryka

Akcja Użytkownik Data
Dodanie informacji Adrian Albecki 2019-09-04 08:35:38
Ostatnia aktualizacja Adrian Albecki 2021-08-11 09:15:43